co to jest EINSTEIN?

SZKOLNE LABORATORIA 2019 » co to jest EINSTEIN?

Laboratoria einstein™ to nowoczesna platforma edukacyjna, składająca się z prostych w obsłudze urządzeń do zbierania danych, intuicyjnych aplikacji oraz dużej ilości czujników. Za pomocą tych narzędzi, uczniowie mogą badać zjawiska przyrodnicze takie jak: siła, temperatura, wilgotność i wiele innych. Z laboratoriów cyfrowych einstein™ można korzystać zarówno w szkole jak i na zewnątrz.

Laboratoria cyfrowe einstein™ ułatwiają przeprowadzanie eksperymentów i doświadczeń w szkołach, umożliwiając proste zrozumienie zjawisk przyrodniczych każdemu użytkownikowi.

Platforma edukacyjna einstein™ pomaga uczniom przyswoić wiedzę, a nauczycielom prowadzić angażujące zajęcia. W czasach gdy każdy z nas ma kontakt z nowoczesnymi technologiami, ciężko zainteresować uczniów codziennymi pomocami, które dostępne są w szkołach. einstein™ łączy nowoczesne i praktyczne rozwiązania, zachęcając do nauki wszystkich korzystających

 

einsteintm Tablet+2

nowy, udoskonalony, uniwersalny

Najbardziej zaawansowanym urządzeniem einstein™ jest Tablet+2, w udoskonalonej wersja zwycięzcy prestiżowej nagrody Bett 2014 w kategorii urządzeń cyfrowych. Tablet+2 jest urządzeniem na bazie systemu Android, wyposażonym w 10 wbudowanych czujników. Dzięki standardowo zainstalowanemu oprogramowaniu MiLab oraz einstein™ World dane można analizować od razu, niezależnie od tego czy eksperyment odbywa się w klasie czy na zewnątrz. Jest co całkowicie samodzielne rozwiązanie, które poza spełnianiem funkcji zaawansowanego rejestratora danych (data loggera) jest też nowoczesnym, ośmiordzeniowym tabletem 8,9” ze slotem kart MicroSD, dwoma kamerami o rozdzielczości nawet 4k oraz połączeniami WiFi i Bluetooth.

 

EINSTEIN TABLET+2

einstein™ Tablet+2 ma zainstalowane bezpłatne aplikacje i narzędzia m.in.: MiLAB oraz einstein™ World.

  • W pełni funkcjonalny tablet Android z wbudowanym laboratorium naukowym.
  • Zawiera 10 wbudowanych czujników używanych w większości programów nauczania fizyki, chemii i biologii.
  • Umożliwia jednoczesne podłączenie nawet 8* spośród prawie 50 dostępnych czujników zewnętrznych.
  • Zaprojektowany z uwzględnieniem innowacyjnych programów nauczania, jest przydatnym narzędziem zarówno w laboratorium naukowym, jak i w klasie szkolnej.

 


 

einsteintm LabMate+

W pracowniach wyposażonych w komputer lub tablet sprawdzi się urządzenie einstein™ LabMate+. Posiada ono 6 wbudowanych czujników: światła, UV, tętna, temperatury, wilgotności oraz ciśnienia. Dodatkowo można podłączyć kolejne cztery z puli ponad 50 zewnętrznych czujników einstein™ i zbierać dane jednocześnie z aż 14. Zestawu czujników einstein™ LabMate™+ można używać z bezpłatnymi aplikacjami do urządzeń przenośnych lub z oprogramowaniem komputerowym i w pełni korzystać z zalet platformy MiLAB oraz einstein™ World.

EINSTEIN LABMATE+

  • Zawiera 6 wbudowanych czujników, często używanych w większości programów nauczania fizyki, chemii i biologii.
  • Oferuje możliwość podłączenia nawet 8* czujników zewnętrznych jednocześnie.
  • Komunikuje się z dowolnym tabletem i komputerem przez łącze Bluetooth lub port Micro-USB.
  • Ma wytrzymałą, trwałą obudowę.
  • Pozwala prowadzić 24-godzinne eksperymenty bez konieczności doładowywania baterii.

 


 
Zestawu czujników einstein™ LabMate™+ można używać z bezpłatnymi aplikacjami do urządzeń przenośnych lub z oprogramowaniem komputerowym i w pełni korzystać z zalet platformy: MiLAB oraz einstein™ World.