Monitory interaktywne

 • Monitory interaktywne AVTEK
  Monitory interaktywne AVTEK

Avtek po raz kolejny został doceniony w programie Laur Konsumenta, w kategorii: produkty interaktywne. Na odznaczenie "TOP MARKA 2016" złożyły się głosy oddane na markę przez konsumentów w ogólnopolskim sondażu. Oceniono również rozwój i jakość – nie tylko produktów znajdujących się w portfolio, ale także obsługi klienta. Avtek TouchScreen serii Pro 3 i Pro 4K to połączenie najwyższej klasy monitora LCD z podświetleniem LED oraz funkcji tablicy interaktywnej. Nowa seria 5 to odświeżony wygląd, szybsze, lepsze podzespoły oraz system Android w wersji 7 który posiada automatyczną aktualizację.

 • avtek-lite.png

  AVTEK Lite

  TouchScreen 5 Lite to seria uniwersalnych monitorów interaktywnych marki Avtek. Łączy ona znakomite parametry wyświetlania obrazu ze wszystkimi, niezbędnymi funkcjami, które  powinien  mieć  monitor  interaktywny: ekran o rozdzielczości 4K, system Android 7.0 wraz z przydatnymi  aplikacjami,  funkcja  bezprzewodowego  przesyłania obrazu, łączność  Wi-Fi,  slot  do  montażu  komputera  OPS  oraz  zestaw  portów do podłączenia zewnętrznych urządzeń, np. komputera. Seria ta idealnie zda egzamin w szkołach, gdzie stanie się multimedialnym centrum nauki w sali lekcyjnej, umożliwiającym interakcję z wyświetlaną treścią, przeprowadzanie testów lub korzystanie z edukacyjnych aplikacji.

 • avtek-connect.png

  AVTEK Connect

  TouchScreen 5 Connect to seria zaawansowanych monitorów interaktywnych marki Avtek dla wymagających użytkowników.  Monitory Connect posiadają wbudowaną w system Android aplikację do bezprzewodowego przesyłania obrazu z urządzeń mobilnych, funkcję pisania dwoma kolorami jednocześnie, łączność Bluetooth, wysokiej jakości głośniki 2× 16W oraz przedłużoną, 5-letnią gwarancję wraz z serwisem One-to-One. Seria  ta jest wyposażona w większą liczbę portów niż seria Lite,w tym wyjście HDMI pozwalające na przesłanie obrazu wraz z naniesionymi notatkami do innego urządzenia wyświetlającego.

Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony: