Avtek TC One HDMI

  • Kod: v_1TV134
  • Producent: Avtek
  • Dostępność: 2-3 dni 2-3 dni  (0 szt.)
  • Cena netto: 355,62 zł 437,41 zł
  • szt.

Pracownia terminalowa to alternatywne podejście do tematu pracowni komputerowej w edukacji lub pracy biurowej. Zamiast hałasujących i zajmujących sporo miejsca komputerów stacjonarnych lub nieporęcznych laptopów wykorzystany jest niewielki terminal komputerowy zamontowany z tyłu monitora.
Wszystkie terminale są podłączone do komputera centralnego - serwera. Dzięki specyficznej architekturze jednostek serwerowych oraz oprogramowaniu MultiPoint każde stanowisko w pracowni posiada indywidualny pulpit oraz dostęp do zainstalowanych aplikacji.

Sama praca na stanowisku terminalowym wygląda identycznie jak w przypadku typowego komputera - do terminala podłączone są niezbędne peryferia takie jak klawiatura i mysz służące do podstawowej obsługi. Dostęp do swoich plików? Nie ma problemu - wystarczy podłączyć pendrive do portu USB na obudowie. Pulpit, aplikacje, multimedia dostęp do internetu - wszystko działa tak jak w przypadku standardowej pracowni komputerowej.

Avtek TC One z wyjściem HDMI to cienki klient, który pozwala na tworzenie pracowni terminalowych o większej liczbie stanowisk. Dzięki wygodnemu uchywtowi VESA można go zamontować z tyłu monitora biurkowego i uzyskać wygodne, nie zajmujące dużo miejsca stanowisko komputerowe.

Podstawowe parametry

Typ produktu

Cienki klient (Thin Client)

Procesor

ARM 2.0 GHz, 4 rdzenie (Cortex A53)

Pamięć RAM

512 Mb

Pamięć ROM

4Gb, flash

Karta sieciowa

10/100/1000 Mbps (RJ45 port)

Wspierane systemy / protokoły

Windows Multipoint Server 2012 oraz 2016 / Linux Userful / RDP 8.1

 

Max. wspierana rozdzielczość

1920x1080@60Hz

Wyjścia

1x VGA

1x HDMI

4x USB 2.0 port

1x audio (mj 3,5 mm)

Wejścia

1x zasilanie

1x RJ45

1x audio (mj 3,5 mm)

Gwarancja

2 lata