Safescan 2985-SX

  • Kod: v_3LC084
  • Producent: Safescan
  • Dostępność: 2-3 dni 2-3 dni  (0 szt.)
  • Cena netto: 8 130,89 zł 10 001,00 zł
  • szt.

KOMPLETNE ROZWIĄZANIE DO LICZENIA, SORTOWANIA I ZATWIERDZANIA BANKNOTÓW

Safescan 2985-SX to najlepsze narzędzie do łatwego i skutecznego liczenia, zatwierdzania i sortowania banknotów oferujące profesjonalne liczenie różnych banknotów i sprawdzanie ich autentyczności. Duży ekran dotykowy z podręcznym menu, klawiatura numeryczna i indywidualne ustawienia wstępne zapewniają szybkie wykonanie operacji. Urządzenie jest wyposażone w dwie kieszenie i podwójną technologię CIS i policzy wartość nawet najbardziej zaawansowanych walut, takich jak waluty wydrukowane na polimerze, waluty z przezroczystymi okienkami i waluty w nominałach, które mają niemal identyczne rozmiary. 2985-SX zostało zaprojektowane do częstego stosowania i idealnie nadaje się dla firm, które potrzebują szybkiego, bezbłędnego urządzenia do liczenia wielu walut oraz potwierdzoną w 100% dokładną identyfikację banknotów.

ELASTYCZNE LICZENIE BANKNOTÓW O MAKSYMALNEJ PRĘDKOŚCI

Zaoszczędź czas i wyeliminuj wszelkie ryzyko błędu. Przestronny zasobnik urządzenia 2985-SX może pomieścić 500 banknotów i dzięki regulowanej prędkości liczenia do 1.200 banknotów na minutę zapewnia maksymalną elastyczność liczenia, niezawodność i skuteczność.

NIEUSTANNIE PODAWANIE BANKNOTÓW ZAPEWNIAJĄCE OPTYMALNĄ SKUTECZNOŚĆ

Ładowany z przodu zasobnik 2985-SX umożliwia dodawanie banknotów w trakcie pracy liczarki, co zapewnia nieustanne liczenie. To idealne funkcje w warunkach, w których czas i dokładność są najważniejsze.

KONSTRUKCJA Z DWIEMA KIESZENIAMI

Urządzenie 2985-SX jest wyposażone w dodatkowy zasobnik zwany komorą zwrotną, w której automatycznie umieszczane są wszystkie nierozpoznane lub podejrzane banknoty. Po policzeniu można zobaczyć szczegółowy raport, aby dowiedzieć się, dlaczego dany banknot został odrzucony. Komora zwrotna jest także stosowana w trybach sortowania awersem i orientacji, aby szybko ułożyć dowolny stos banknotów w tym samym kierunku.

W 100% PRZETESTOWANE, 7-PUNKTOWE WYKRYWANIE FAŁSZYWYCH BANKNOTÓW

Safescan 2985-SX stosuje najnowszą technologię wykrywania sfałszowanych banknotów, badając siedem zaawansowanych zabezpieczeń wykorzystywanych w dzisiejszych walutach: ultrafiolet, tusz magnetyczny, nić metalowa, podczerwień, obraz, rozmiar i grubość. Ta technologia jest tak niezawodna, że wykryje nawet podwójne banknoty i połówki banknotów. Będziesz mieć 100% pewność, czy każdy banknot jest prawdziwy, czy fałszywy.

2985-SX jest zaprogramowane tak, aby automatycznie rozpoznawać i całkowicie uwierzytelniać banknoty we wszystkich dostępnych walutach. Policzy wszystkie inne waluty w trybie liczenia ALL.