Safescan 6185 czarny

  • Kod: v_3LC045
  • Producent: Safescan
  • Dostępność: 2-3 dni 2-3 dni  (0 szt.)
  • Cena netto: 1 243,09 zł 1 529,00 zł
  • szt.

KOMPLETNY ROZWIĄZANIE ZLICZANIA
Oszczędzaj czas i ułatw dokonywanie czynności administracyjnych. Safescan 6185 jest naszpikowany najnowszą technologią, która pozwala policzyć stan całej kasy w dwie minuty. 

NAJBARDZIEJ UNIWERSALNA LICZARKA PIENIĘDZY NA RYNKU
Safescan 6185 posiada mnóstwo automatycznie działających funkcji wykonujących żmudną czynność zliczania pieniędzy pod koniec pracowitego dnia. Liczy monety i banknoty bez względu na to, czy są one luzem, popaczkowane, w rolkach czy w plikach; dodaje też płatności kartą kredytową i czekami, następnie oznakowuje każdy proces przeliczania numerem referencyjnym ze stemplem czasowym, a także automatycznie odejmuje od wyniku końcowego saldo początkowe. Wszystko to oznacza, że 6185 jest najbardziej wszechstronną i oszczędzającą czas liczarką pieniędzy.

INTELIGENTNY SYSTEM WAŻENIA
6185 stosuje technologię inteligentnego ważenia pieniędzy do szybkiego i dokładnego policzenia monet, banknotów oraz elementów niepieniężnych, takich jak na przykład vouchery lub tokeny. Jest przy tym szybsza oraz dokładniejsza od nawet najbardziej doświadczonego kasjera.

UNIKALNY SYSTEM AUTOMATYCZNEJ KALIBRACJI
Zadbaliśmy o to, by 6185 była liczarką bardzo wygodną dla użytkownika: serce jej systemu stanowi nieustanna, automatyczna kalibracja, zatem jest zawsze gotowa do użycia, nawet przenoszona z jednego miejsca do drugiego.

PRZELICZENIE CAŁEJ ZAWARTOŚCI KASY W CIĄGU 2 MINUT
Wystarczy umieścić każdy rodzaj monet – od najmniejszych do największych – w dołączonym pojemniku, następnie dodać wszystkie rodzaje banknotów i… voilà! 6185 zważy oraz zliczy nominały, po czym doda je do siebie i poda wartość łączną. Gotowe! Cała zawartość kasy przeliczona w czasie krótszym niż 2 minuty!

LICZENIE ROLEK, PLIKÓW BANKNOTÓW ORAZ ELEMENTÓW NIEGOTÓWKOWYCH
6185 przeliczy z łatwością nie tylko nieposegregowane monety i banknoty, ale także rolki z monetami oraz banknoty w paczkach i plikach. Czy dołożenie do tego elementów niegotówkowych, takich jak vouchery, kupony czy żetony, to jakiś problem? Otóż żaden! Można szybko nauczyć tę liczarkę, by automatycznie rozpoznawała masę i wartość każdego z nich.

JEDNOCZESNE LICZENIE STARYCH I NOWYCH WERSJI BANKNOTÓW
Adaptacyjny algorytm liczenia zastosowany w Safescan 6185 umożliwia urządzeniu samodzielne dostosowanie tolerancji wagowej. Różnice masy mogą wystąpić ze względu na stan liczonych banknotów lub w przypadku liczenia 2 wersji banknotów (starych i nowych, które zwykle mają inną masę) o tym samym nominale.