Safescan HD-4646S

  • Kod: v_3LC062
  • Producent: Safescan
  • Dostępność: 2-3 dni 2-3 dni  (0 szt.)
  • Cena netto: 602,44 zł 741,00 zł
  • szt.

WYJĄTKOWO SILNA I WYTRZYMAŁA, ODPOWIEDNIA DO MIEJSC O DUŻYM OBROCIE GOTÓWKI
Szuflada kasowa 4646S, podobnie jak wszystkie szuflady w naszej serii HD, wykonana jest z mocnych, wytrzymałych tworzyw. Obudowa z grubej stali, wkład wykonany z nietłukącego się PCV oraz solidne, metalowe dociskacze banknotów wytrzymają ciągłą eksploatację, zatem szuflada ta doskonale nadaje się do miejsc o dużym obrocie gotówki, takich jak restauracje, bary czy stacje benzynowe.

POTWIERDZONA WYTRZYMAŁOŚĆ NA CO NAJMNIEJ 2 MILIONY CYKLI OTWIERANIA
HD-4646S posiada system prowadnic ze stalowymi łożyskami kulkowymi klasy przemysłowej oraz solidny mechanizm zamykania, dzięki czemu gwarantuje wytrzymałość na co najmniej 2 miliony bezproblemowych cykli otwierania i zamykania.

REGULOWANY UKŁAD Z 5 PRZEGRODAMI NA BANKNOTY I 8 PRZEGRÓDKAMI NA MONETY, 2 GNIAZDA NA MEDIA
Przegrody na banknoty w HD-4646S można wyregulować dokładnie według swoich potrzeb, a 8 regulowanej wielkości pojemników na monety pozwala uporządkować drobne czy żetony w jednym miejscu. W szufladzie są też dwa oddzielne miejsca do przechowywania kuponów, potwierdzeń płatności kartą kredytową czy innych przedmiotów niegotówkowych.

MAKSYMALNA ELASTYCZNOŚĆ, MAKSYMALNE ZABEZPIECZENIE
Szuflada kasowa SD-4646S wyposażona jest w trzypozycyjny, czterofunkcyjny zamek oraz standardowy port RJ-12, dzięki czemu uzyskuje się łatwość użycia bez wpływu na bezpieczeństwo. Szufladę można otwierać automatycznie, przez kasę lub drukarkę, albo manualnie; ustawić zamek w pozycji zamkniętej (aby odejść od niej) lub otwartej (gdy jest pusta, by zniechęcić złodziei). W zestawie znajduje się kabel RJ-12 pozwalający zintegrować szufladę z Państwa systemem POS.

AKCESORIA
Dodając zapasowy wkład do szuflad kasowych 4646T zwiększa się szybkość i bezpieczeństwo podczas zmian pracowników.