Safescan LD-3336

  • Kod: v_3LC050
  • Producent: Safescan
  • Dostępność: 2-3 dni 2-3 dni  (0 szt.)
  • Cena netto: 219,51 zł 270,00 zł
  • szt.

DOSKONAŁA CENA, REGULARNE UŻYTKOWANIE
LD-3336, podobnie jak wszystkie nasze produkty w serii LD, to atrakcyjna cena bez uszczerbku na jakości i niezawodności. Wytrzymała, stalowa obudowa i tacka ze szkła z poliwęglanu spełniają wymagania takich miejsc o niewielkich obrotach pieniędzmi jak kościoły, kluby, szkoły czy inne organizacje.

POTWIERDZONA WYTRZYMAŁOŚĆ NA CO NAJMNIEJ 0,5 MILIONA CYKLI OTWIERANIA
LD-3336 posiada wytrzymałe szyny oraz solidny mechanizm zamykania, gwarantujące przynajmniej 500 000 cykli otwierania i zamykania.

REGULOWANY UKŁAD Z 3 PRZEGRODAMI NA BANKNOTY I 8 PRZEGRÓDKAMI NA MONETY, GNIAZDO NA MEDIA
Przegrody na banknoty w LD-3336 można wyregulować dokładnie według swoich potrzeb, a 8 pojemników na monety pozwala uporządkować drobne czy żetony w jednym miejscu. W szufladzie jest też sporo miejsca do przechowywania kuponów, potwierdzeń płatności kartą kredytową czy innych przedmiotów niegotówkowych.

MAKSYMALNA ELASTYCZNOŚĆ, MAKSYMALNE ZABEZPIECZENIE
Szuflada kasowa LD-3336 wyposażona jest w trzypozycyjny, czterofunkcyjny zamek oraz standardowy port RJ-12, dzięki czemu uzyskuje się połączenie łatwości używania z bezpieczeństwem. Szufladę można otwierać automatycznie, przez kasę lub drukarkę, albo manualnie; ustawić zamek w pozycji zamkniętej (aby odejść od niej) lub otwartej (gdy jest pusta, by zniechęcić złodziei). W zestawie znajduje się kabel RJ-12 pozwalający zintegrować szufladę z Państwa systemem POS.

3lata gwarancji
Wszystkie nasze produkty tworzymy z zachowaniem wysokich standardów jakości i dajemy rozszerzoną, 3-letnią gwarancję po rejestracji produktu.