Safescan LD-4141

  • Kod: v_3LC054
  • Producent: Safescan
  • Dostępność: 2-3 dni 2-3 dni  (0 szt.)
  • Cena netto: 257,72 zł 317,00 zł
  • szt.

DOSKONAŁA CENA, REGULARNE UŻYTKOWANIE
LD-4141, podobnie jak wszystkie nasze produkty w serii LD, to atrakcyjna cena bez uszczerbku na jakości i niezawodności. Wytrzymała, stalowa obudowa i tacka ze szkła z poliwęglanu, z solidnymi, metalowymi dociskaczami banknotów, spełniają wymagania takich miejsc o niewielkich obrotach pieniędzmi jak kościoły, kluby, szkoły czy inne organizacje.

POTWIERDZONA WYTRZYMAŁOŚĆ NA CO NAJMNIEJ 0,5 MILIONA CYKLI OTWIERANIA
LD-4141 posiada wytrzymałe prowadnice teleskopowe oraz solidny mechanizm zamykania, gwarantujące przynajmniej 500 000 cykli otwierania i zamykania.

REGULOWANY UKŁAD Z 4 PRZEGRODAMI NA BANKNOTY I 8 PRZEGRÓDKAMI NA MONETY, GNIAZDO NA MEDIA
Przegrody na banknoty w LD-4141 można wyregulować dokładnie według swoich potrzeb, a 8 regulowanej wielkości pojemników na monety pozwala uporządkować drobne czy żetony w jednym miejscu. W szufladzie jest też sporo miejsca do przechowywania kuponów, potwierdzeń płatności kartą kredytową czy innych przedmiotów niegotówkowych.

MAKSYMALNA ELASTYCZNOŚĆ, MAKSYMALNE ZABEZPIECZENIE
Szuflada kasowa LD-4141 wyposażona jest w trzypozycyjny, czterofunkcyjny zamek oraz standardowy port RJ-12, dzięki czemu uzyskuje się połączenie łatwości używania z bezpieczeństwem. Szufladę można otwierać automatycznie, przez kasę lub drukarkę, albo manualnie; ustawić zamek w pozycji zamkniętej (aby odejść od niej) lub otwartej (gdy jest pusta, by zniechęcić złodziei). W zestawie znajduje się kabel RJ-12 pozwalający zintegrować szufladę z Państwa systemem POS.

AKCESORIA DO MONTAŻU
Za pomocą solidnych mocowań 4141B można stabilnie zamontować szufladę LD-4141 w Państwa obecnym systemie wspierania sprzedaży (POS).

WYKORZYSTANIE LICZARKI SAFESCAN 6185 POZWOLI BŁYSKAWICZNIE PRZELICZYĆ PIENIĄDZE
Liczarka wgowa monet i banknotów 6185 przeliczy całą zawartość LD-4141, od monet po kupony, w ledwie kilka minut. Używanie wyciąganych pojemników na monety 4141CC znacznie przyspiesza liczenie: wystarczy umieścić je bezpośrednio na urządzeniu 6185 i zważyć – kalibracja nie będzie potrzebna! Cała czynność trwa mniej niż dwie minuty, nie ma zatem szybszego sposobu na przeliczenie zawartości kasy.

3 lata gwarancji
Wszystkie nasze produkty tworzymy z zachowaniem wysokich standardów jakości i dajemy rozszerzoną, 3-letnią gwarancję po rejestracji produktu.