TimeMoto Oprogramowanie Cloud (25 użytkowników / licencja na 1 rok)

  • Kod: v_3EC030
  • Producent: Safescan
  • Dostępność: 2-3 dni 2-3 dni  (0 szt.)
  • Cena netto: 668,29 zł 822,00 zł
  • szt.

Moc obliczeniowa, skalowalność i elastyczność TimeMoto sprawiają, że program ten jest najlepszym rozwiązaniem do rejestracji czasu pracy w każdej firmie.

Chmura TimeMoto umożliwia obsługę wszystkich kart czasu pracy, ustalanie harmonogramu i wysyłanie raportów z dowolnej lokalizacji i w dowolnym czasie. Nasz system TimeMoto zawiera 30-dniową wersję próbną, co zapewnia odpowiedni czas i okazję na odkrycie wielu zalet chmury TimeMoto przed dokonaniem subskrypcji.

Wydajność, skalowalność i elastyczność chmury TimeMoto sprawiają, że jest to najlepsze rozwiązanie do rejestrowania czasu i obecności dla każdej firmy. Dostęp do chmury TimeMoto można uzyskać za pomocą dowolnej przeglądarki, aplikacji TimeMoto lub w połączeniu z terminalami TimeMoto. Do tych wszystkich narzędzi można uzyskać dostęp online. Nie musisz instalować żadnego oprogramowania ani kupować serwerów. Nie musisz płacić za aktualizację, chmura TimeMoto jest zawsze w pełni zaktualizowana. Elastyczne i ekonomiczne rozwiązane do wszystkich potrzeb związanych z rejestrowaniem czasu i obecności, bez względu na to, czy zatrudniasz dziesięć, czy dziesięć tysięcy pracowników.

SPECYFIKACJA:

-TimeMoto Pakiet startowy w chmurze dla 25 użytkowników
-Pakiety rozszerzeń użytkowników są dostępne dla 25 lub 100 użytkowników
-Dane o obecności w pracy zbierane w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca
-Wiele harmonogramów pracy z funkcją zaokrąglania
-Zarządzanie nadgodzinami / nieobecnością w pracy
-Harmonogramy pracy / kody projektów
-Wnikliwe raporty Planowanie personelu
-Eksport do Excel, CSV i PDF
-Eksport do oprogramowania Payroll
-Zabezpieczone szyfrowaniem SSL i 256-bitowym AES